de BRAY, Firmin, Joseph.

Geboren te Thuin op 23 augustus 1847.

 

-Loopbaanbeschrijving.

-Ingelijfd voor 5 jaar, 1 maand en 11 dagen als soldaat bij het Regiment Grenadiers, 20 mei 1864.

-Korporaal, 21 juli 1864.

-Sergeant, 16 oktober 1865.

-Sergeant Majoor, 15 mei 1868.

-Heringelijfd voor 2 jaar, 1 juli 1869.

-Adjudant, 26 juni 1870.

-Onder Luitenant, KB van 16 juli 1870.

-Overplaatsing naar het Ministerie van Oorlog, MB van 13 juni 1876.

-Luitenant, KB van 8 oktober 1876.

-Overplaatsing naar het 12de Linie Regiment, MB van 9 oktober 1876.

-Tweede Kapitein 2de Klasse, KB van 17 oktober 1885.

-Overplaatsing naar het 8ste Linie Regiment, MB van 20 oktober 1885.

-Overplaatsing naar het Ministerie van Oorlog, MB van 4 december 1886.

-Tweede Kapitein 1ste Klasse, KB van 31 maart 1887.

-Kapitein, KB van 30 maart 1889.

-Kapitein-Commandant, KB van 21 juli 1889.

-Overplaatsing, op eigen vraag, naar het 9de Linie Regiment, MB van 28 juni 1895.

-Majoor, KB van 25 maart 1896.

-Overplaatsing naar het Regiment Grenadiers, MB van 15 januari 1897.

-Luitenant-Kolonel, KB van 24 december 1900.

-Overplaatsing naar het 9de Linie Regiment, MB van 25 december 1900.

-Overplaatsing naar het 2de Linie Regiment, MB van 25 maart 1902.

-Commandant van het 2de Linie Regiment, MB van 26 juni 1902.

-Kolonel, KB van 26 december 1902.

-Reserve Generaal-Majoor, KB van 26 juni 1906.

-Commandant van de 3de Infanteriebrigade, MB van 26 juni 1906.

-In het actief kader, KB van 25 maart 1908.

-Commandant van de 3de Militaire Omschrijving en het 3de Legerdivisie, MB van 27 december 1909.

-Ontslag als Commandant van de 3de M.O. en het 3de L.D., MB van 26 maart 1910.  

-Reserve Luitenant-Generaal, KB van 26 juni 1910.

-In het actief kader, KB van 26 juni 1912.

-Pensionering, KB van 24 december 1912.

 

-Onderscheidingen.

-Ridder Kroonorde, decreet van ZM de Koning van ItaliŽ van 17 januari 1886.

-Militair Kruis, KB van 7 mei 1890.

-Ridder Leopoldsorde, KB van 26 maart 1892.

-Militair Kruis 1ste Klasse, KB van 22 oktober 1895.

-Officier Orde van Leeuw en Zon, decreet van ZM de Sjah van PerziŽ, 1900.

-Officier Leopoldsorde, KB van 8 december 1903.

-Regeringsmedaille van Koning Leopold II, KB van 4 december 1905.

-Commandeur Leopoldsorde, KB van 30 november 1908.

-Groot Officier Kroonorde, KB van 23 december 1911.

-Groot Officier Leopoldsorde, KB van 26 maart 1912.

-Herinneringsmedaille 1870-1871, KB van 8 april 1912.  

-Grootkruis Kroonorde, KB van 26 maart 1913.

 

-Veldtochten.

-1870 in BelgiŽ.